Kuchenki gazowe

porady, opinie, wszystko o kuchenkach

logo

O mnie

Cześć jestem Marcin i choć może to zabrzmieć nieco dziwnie to jestem pasjonatem kuchenek gazowych. Mam 35 lat, żonę i trójkę dzieci. To oni namówili mnie do założenia tego bloga, abym mógł dzielić się swoimi zainteresowaniami z szerszym gronem, a jednocześnie pomagać innym.

Cała historia zaczęła się od tego, że pomogłem kilku znajomym parom wybrać kuchenki do ich domów. Z czasem okazało się, że mam smykałkę do doradzania innym. Sam mam (podobno) dużą wiedzę zarówno w dziedzinie wyposażenia kuchennego, jak i budowy i sposobu działania sprzętów gospodarstwa domowego. W młodości z ciekawości rozłożyłem na części pierwsze nie jeden odkurzacz i nie jedną pralkę. Znalazły się też popsute kuchenki, które z dumą udawało mi się samodzielnie naprawić.

Mam nadzieję, że ten blog pomoże mi dalej rozwijać swoje pasję, bo choć z racji obowiązków (praca, rodzina) nie mam już tyle wolnego czasu co dawniej, to nadal lubię sobie usiąść w sobotnie popołudnie i pogrzebać przy sprzęcie.

Dodatkowo żona zawsze powtarza mi, że jestem zbyt dociekliwy i choć może nie jest to najlepsza cecha w małżeństwie to z pewnością przydaje się, gdy pomagam innym podjąć decyzję w sprawie zakupów odpowiedniego sprzętu domowego.  Uwielbiam analizować zbiory parametrów sprzętu i wyznaczać na ich podstawie najlepszy zakup w danej sytuacji.

W związku z powyższym chciałbym, aby ten blog miał formę pytań i odpowiedzi. Swoje pytania możecie wysyłać na mojego maila: marcin@kuchenki-gazowe.com, a ja w miarę możliwości będę starał się odpowiadać na wasze pytania i rozwiewać wątpliwości. Plusem takiego rozwiązania jest to, że odpowiedź na pytanie jednego użytkownika będą mogli zobaczyć wszyscy czytelnicy, a więc nie będzie potrzeby zadawania kilka razy tego samego pytania przez kilka osób.

Jeśli wasze pytania będą zbliżone do tych, które zostały już opracowane nie wahajcie się drążyć tematu w komentarzach pod artykułami.

Oczywiście jestem świadom, że nie będę w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania, dlatego będę starał się wybierać te, które będą dla mnie najciekawsze, a jednocześnie będą niosły jak największą korzyść dla czytelników.

Tyle o mnie. Zapraszam do czytania!

Zostaw komentarz